Akad Hidrolik

1996 yılından beri hidrolik, pompa ve dizel yakıt sistemleri alanında hizmet veren firmamız 2013 yılından itibaren de Akad Hidrolik olarak Bosch Rexroth markasının ana bayisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Tüm birikim ve tecrübemiz ile Bosch Rexroth ana bayiliği kapsamında alt yapımızı ve teknik ekibimizi kurduk. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz kapsamlı hidrolik ve otomasyon projeleri ile Diyarbakır ve bölgenin en önemli firmaları arasına getireceğiz.
Kurulduğu günden buyana Bosch Rexroth’un hidrolik, pnömatik, elektrikli tahrik ve kontrolü, doğrusal hareket ve montaj teknolojileri uzmanlık alanlarında anahtar teslimi komple otomasyon projeleri üreten ve malzeme tedariği sağlayan bir mühendislik firması olarak birçok başarılı projeye imza atmıştır.
Bölge sanayicisinin vazgeçilmez iş ortağı olma hedefini kendine ilke edinmitşolan Akad Hidrolik, tahrik ve kontrol teknolojisindeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecektir.
Elektrikli tahrik ve kontrolü, hidrolik, doğrusal hareket ve montaj teknolojileri ve pnömatik konularında proje, satış ve satış sonrası etkin servis, devreye alma, anlaşmalı bakım ve eğitim hizmetleriyle müşterilerimizin yatırımlarında güvenilir bir çözüm ortağı olacağız.
En büyük değerimiz İNSAN” felsefesiyle hareket eden, dinlemeye özen gösteren, bilgiyi paylaşan, firmanızın mühendislik bölümü ve yatırım danışmanı olarak çalışan organizasyonumuz, sonuç odaklı yaklaşımıyla anahtar teslim otomasyon projelerine de imza atarak, yurt dışından ithal edilen yüksek maliyetli mühendislik hizmetlerine alternatif bir merkez olma yolundadır.
Firmamız,
Sorunlardan yeni olanaklar yaratan,
Çözüm odaklı yaklaşım sergileyen,
Kalite ve dürüstlükten ödün vermeyen
Kalite sistemini sürekli iyileştiren
Ticari Yapı Anlayışını;
Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
Müşterilerimizin beklentilerini ve ötesini vermek ve sürekli güvenlerini elde etmek için, Müşterilerimizi dinleyen ve bilgilendiren,
Ürün ve hizmetlerimizi ilk seferde ve doğru olarak sunmayı hedefleyen,
Satış öncesi ve satış sonrasında kalitemizle, deneyimlerimizle, Müşterimizle birlikte olduğumuzu hissettiren,
Ürün ve Hizmet Sunma Anlayışını;
Karşılıklı saygı ve güler yüze dayanan iletişim,
Keyifle çalışılan bir iş yeri ortamı,
Çalışanların motivasyon ve iş yeri bağlılığının daima üst düzeyde olduğu,
Kişisel gelişimi, yaratıcılığı ve önderlik yeteneğini sürekli destekleyen
Çalışan Memnuniyeti Anlayışını;
Kalite Politikası Olarak Benimsemiştir;
Ve Bu İlkelerini iç ve dış Müşteri Lehine Sürekli Olarak İyileştirmeyi Taahhüt Etmiştir.

İletişim Bilgileri